01 Haziran 2016

Türk Telekom'un Nakil İşlemi Başarısızlığı!

04.05.16'da yeni taşındığım eve nakil işlemi için başvuru yaptım, 31.05.16 tarihi oldu nakil işlemi hala yapılmadı. İlk randevu alındığında gelen ekip evimize gelen kabloda bir uçtan diğer uca veri akışı olmadığını söyleyip bu durumu idareye bildirip kablonun yenisinin değişimine onların karar vereceğini söyleyip gittiler yani dedikleri şu idare değiştirin derse değiştirilecek değiştirmeyin derse değişmeyecek hizmete bakın!


Bir de gelen ekip bu kablo elektrik kablosuna değiyor bu şekilde sorun olur dediler yani kendilerinin düzelteceği işi bize olmayacakmış bir iş gibi söylemeleri de bir acayiplik, ben kendim kabloyu 1 metre aşağıya alıp bu sorunu hallettim, veri yok dedikleri olayda kablo yarım metre geriden kopukmuş bu veri gelmeme olayı da bundan kaynaklı çıktı ben kabloyu aşağıya çekince kopuk olan ucu düzeltip bağlanacak yere hazırladım ve 28 gündür bekliyoruz 5-6 defa aradım.

Ahmet 101 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet04 Temmuz 2016

    04.05.2016 - 04.07.2016 Tam 2 aydır başvurular yazışmalar müdürlüğe gidip durumu bildirmeler, sonuç bomboş bir Türk Telekom firması, 15 dakikalık bir bağlantı için 2 defa kablo ekibinin gelmesine yönelik randevu verildi fakat ne giden var ne gelen! İptalde etmiyorlar, iptal için kablo ekibinin gelip bağlantı yapamıyoruz raporu vermesi lazımmış nasıl bir iş bu anlamadım gitti, bir de dalga geçer gibi müşteri hizmetlerinden arayıp kotanızı aştınız 10 TL fark verip kotanızı yükseltelim demezler mi! Son çare yine kendim gidip kablo ekibin bulunduğu müdürlüğe adamların peşine düşmek ne diyeyim artık! ! !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön