25 Eylül
Yorum Yap
#10944178

Türk Telekom'un Kalitesiz Randevu Sistemi

TTNET için bir haftadan fazla süredir başvuru yapıyorum. Sürekli anlayamadığım bir şekilde sistem randevumu iptal ediyor ya da erteliyor. Müşterisini bu kadar mağdur eden başka bir firma görmedim. Sebebini sorduğum zaman, konuşabildiğim tek kişiler müşteri temsilcileri, bilemediklerini sistemsel olabileceğini söylüyorlar. Randevu saat aralığı 1 ila 6 arası oldukça uzun bir zaman dilimini randevu saati olarak verip kimi zaman gelemeyeceklerini son anda atılan bir mesajla haber verirken bazen haber dahi vermemektedir.


Müşterilerinin zamanını bu kadar kıymetsiz gören başka bir firma görmedim. 3 seferdir tüm programımı iptal ediyorum evde oturmuş gelmelerini bekliyorum adam gibi arayıp gelemeyeceklerini bile söyleme zahmetinde bulunmuyorlar. Böyle bir terbiyesizlik olamaz. Sistem yoğunsa ona göre bir randevu verirsiniz. Telefonda 24 ay taahhüt alıp hemen yarın geleceğiz demesini biliyorlar.


Gelecek ekiple iletişime geçmeye de izin vermiyorlar. Ekip o gün gelip gelemeyeceğini haber verebilir diye tahmin ediyorum. Altyapı problemi olmasaydı şu ana kadar çoktan iptal ederdim ancak ne yazık ki başka hiçbir altyapı yok!

Yüksel 511 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler