05 Ekim 2015

Türk Telekom'un İzmir Mendereste Alt Yapısı Yok!

3 yıldır menderes de ikamet ediyorum 3 yıldır apartmana internet bağlantısı sağlanmadı.
Cüneyt bey mahallesi 648 sokak/Menderes. Burada ki herkes bu konudan şikayetçi.
Tarafımızdan gidilerek Türk Telekom'a başvuru yapıldı 3 senen önce ama 3 senedir yapılan hiçbir işlem olmadı.
İşin ilginci geçen gün gidip ne zaman artık bağlanacak diye sorduğumuzda Menderes Türk Telekom şebeke sorumlusu T**** bey burada kaydınız yok 648. sokaktan hiçbir başvuru yok dendi.


Elimizde abonelik sözleşmemiz var ama pek umurlarında olmadı hiç bir şekilde ilgilenmediler. Sosyal medyaya yazın belki olur dendi. Teknoloji çağında 3 yıldır neden hat çekilmiyor. Neden vatandaşlar mağdur ediliyor?

Ebru 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2015

    Sayın Ebru Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Burcu POLAT Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön