01 Eylül 2014

Türk Telekom'un İlgisizliği

TTNET'i kullanmaktayken DOPİNG internete geçtim. Ev telefonu hattım da otomatik olarak kapandı. 22.11.2013 tarihinde tarife değişiklikliğiyle telefonumu açtırdım. Turkcell Superonline’ı kullanmaya başladım. SUPERONLİNE'ın ev telefonu ve interneti birlikte kullanma ücreti olan 59.90 TL kampanyasına geçebilmek için Türk Telekom tarafından 3 aylık bir bekleme süresi verildi.


Bu sürenin sonunda bu kampanyayı kullanabileceğimizi söylediler. Sürenin dolmasına rağmen gereken ücretlendirme yapılmadı. Her ikisine de ayrı fatura ödedim. Bunu Türk Telekom'a bildirdim ve şikayetimiz üzerine gerekli işlemi başlatacağını söyledi. Bu konudaki mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

Mehmet 1.349 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2014

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön