19 Eylül 2013 #2021319

Türk Telekom'un Hizmet Kalitesi!

Ataşehir -Kayışdağı, Atilla Cad. Hilal Sokakta ikamet ediyorum. Yaklaşık 2 senedir TTNET ile sorun yaşıyorum (internet hızım düşük 0. 78 kbps civarı )TTNET'in cevabı santrala olan mesafenin uzak olması (oysa 2 ay 2, 45 mbps sorunsuz kullanmıştım ), Türk Telekom'a dilekçe verin dediler ama Telekom'a dilekçe vermek ne zaman sorunu çözmüş bilemiyorum.


Yaklaşık 1 ay kadar önce hattımın bağlı bulunduğu 297 nolu saha dolabının yeri değişip digital analog dolap konuldu, fakat servise alınmadı sanırım (üzerindeki elektrik sayacının ışığı yanıp sönmüyor )bir hizmet neden yapılır sonuçlandırılmaz anlamak mümkün değil. Bizde işler neden hep böyle ağır aksak yürür anlamak mümkün değil.

Tuncer 278 Okunma

Cevaplar

 • Tuncer16 Aralık 2013

  Eveeeeet bu gün 16 aralık !,sorun devam ediyor,ne arayan var ne soran,gerçi arayıp sorsalarda değişen birşey yok !. Nato kafa nato mermer diye bir deyim vardı eskilerde sanırım bu zihniyeti kastediyordu !,lafa gelince ağustos böceği gibi susmak bilmezler işe gelince ses yok icraat yok boş işlerin boş personeli.

 • Tuncer07 Kasım 2013

  Şikayet tarihi eylül bu gün ise kasım 2 aydır kontroller devam ediyormuş !,sanki uzaya uydu yolladılarda uzaktan kontrolleri sürüyor ( gerçi oda dakikalar içerisinde yapılıyor ama bunlar onuda bilmez ),arkadaş yahu biz size hizmet veremiyoruz aboneliğinizi sizi hiçbir külfete sokmada sonlandıralım ve özür dileriz diyen yok SALLAMACA SALLAMACA sonuç netice belli değil.

 • Tuncer02 Ekim 2013

  Denize düşen yılana sarılırmış !. Koyunun olmadığı yerde keçi abdurrahman çelebi gibi el üstünde tutulurmuş. Hallederiz abi der gibi bizleri sallayanlarıda yarın birgün birileri halleder.

 • Tuncer02 Ekim 2013

  Bu güm TTnet bir uyanıklığını fark ettim ! Hızınızı siz fark etmeden düşürüyorlar !! ( Du meter ile gelen ve giden veriyi takip ettiğimde zaten yerlerde sürünen 0.8 kbps hızımın download ederken bile 0.15--0.20 kbps ye indiğini herhangi bir sayfa açtığımda bu hızın arttığını ,artan sayfalarla beraber şikayetçi olduğum (0.80 kbps ) hızına çıktığını fark ettim !,1 mbps bile hız veremeyen KOCA TTNET kocaman kocaman sallamaya devam ediyor,KOCAMAN BİR YUUUHH diyorum 1 mbps veremeyenler 0.20 lerde hizmet verdiklerini sanıyorlar,bu firma batsa en çok ben sevineceğim herkese helva yapıp dağıtacağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Tuncer Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön