06 Aralık 2013

Türk Telekom'un Eskişehir'in Merkezinden İnternet Alt Yapısı Yok!

Yaklaşık bir buçuk senedir internet bağlatamıyorum. Üç kere üyelik için Türk Telekom'a başvurmama rağmen iptal edildi ve iptal bilgisine kendi çabalarımla ulaştım bana haber verilmedi.


Farklı bir servis sağlayıcıdan bulunduğum bölgede internet alt yapısı olmadığını öğrendim Eșkişehir Eskibağlar mh. Genez sk. Genez apt.'nda oturuyorum yani Eșkişehir'in merkezinde bulunduğum bölgeye internet alt yapısı istiyorum.


TTNET'ten aldığım bilgiye göre 440 abone iptal olmuş bu sebepten, araştırılmasını istiyorum. Bir buçuk yıldır mağdurum gerekenin yapılmasını arz ederim.

Çağlar 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sayın Çağlar ERARSLAN , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön