17 Nisan 2013 #1747164

Türk Telekom'un Altyapı Sorunu!

Ekim 2012 sonunda yeni taşındığım adrese nakil talebinde bulunduk. Telekom yetkilileri gelip apartmanımızda ne internet ne de telefon için internet altyapısının bulunmadığını ve kazı izni beklediklerini söylediler. Diğer apartman sakinleri Haziran 2012'den beri telefon ve internet bağlantısı için bekliyor.


İZMİR AYKOME altyapı işlerinden sorumlu olduğu için onlarla görüştük. Ne yazık ki Türk Telekom altyapı izni almak için bile başvuru yapma zahmetinde bulunmamış. Bugünlerde reklamlarda en geniş fiber internet ağına sahibiz diye reklam yapan Telekom, İzmir gibi bir büyükşehirde normal bağlantı yapamazken nasıl fiber bağlantı yapacak?

Bilge 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Bilge Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön