28 Eylül 2015

Türk Telekom'un Alt Yapı Sorunu!

4 ay önce taşındığım evime internet ve telefon bağlatmak istedim başvuru yaptım ama haftalarca beklememe rağmen bağlantı yapılmadı. Sokakta alt yapı sorunu olduğu söylendi ama çözüm için hiçbir şey yapılmadı.


Bina sahibi imar belgesi alacağı zaman başvuru yaptığını söyledi ayrıca oğlu yazılı dilekçe verdiğini söyledi ama aylardır ne telefon ne de internet bağlatamıyorum binada her türlü bağlantı kutusu var ve sokağa kadar bağlantısı kutusu mevcut. Bir an önce bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Doğan 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2015

    Sayın Doğan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Necibe Dere Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön