04 Eylül 2015

Türk Telekom'un Alt Yapı Sorunu

Türk Telekom'un alt yapı sorunuyla ilgili yaklaşık bir ay önce aşağıdaki şikayeti bildirmiştim.
Aynen aktarıyorum: "İstanbul Eyüp'teki Güzeltepe Mahallesi'ne yeni taşındım. İnternet aboneliği için yaptığım başvuru sırasında Türk Telekom'un apartmanımıza alt yapı hizmeti sağlamadığını öğrendim.


2015'te hala bu sorunları yaşıyor olmamız üzücü. Yaklaşık 30 kişiyi mağdur eden bu sorunun çözülmesini talep ediyoruz. " Sorunu daha sonra sosyal medyada Twitter üzerinden de paylaştım. Ardından başvurumla ilgili 11/08/2015 tarihinde cep telefonuma bu mesaj geldi: "1-41008476562 numaralı talebinizi çözerek işlemlerinizi tamamladık. " Ancak bir ay geçmesine rağmen sorunla ilgili hala bir adım atılmadı.

Ergün 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2015

    Sayın Ergün Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön