18 Ocak
Yorum Yap
#11465009

Türk Telekom Ne Ses Var Ne Seda!

İki seneden fazladır Türk Telekom operatörünü kullanıyorum. Aylık fatura bedeli karşılığında internet ve diğer kullanımlara ödediğim belli bir tutar var. Son iki aydır paketim yenilendikten 10-15 gün sonra internet paketim bitiyor. İki ay öncesine kadar fazlasıyla yeterli olan internetim son iki aydır her nedense kendi kendine bitiyor. Gece 3-4 gibi 1 GB'ta yakın internetim gidiyor.


Aradık konuştuk kullanım sizden kaynaklı yapacak bir şey yok deniyor. Ben kullanmadığım internetin hesabını sordum. Kullanmış olsam saf değilim neden şikayette bulunayım.


Çözümü soruyorum. Akşam yatarken erişimi kesip yatın deniyor. Koskoca şirketin çözüm yoluna bakar mısınız? İlkel ilkel yöntemlerle dalga geçer gibi lafta çözüm yolu söyleniyor.
Bir de akıllı telefonlarda olabiliyor böyle sorunlar deniyor. Arkadaşım akıllı telefon kullanamayacaksam sizin 8 GB internetinize neden tenezzül edeyim? Yani iki ay öncesine kadar sorun yoktu da son iki aydır mı akıllı telefonum aklını kaybetti. Ekstra ne bir uygulama yükledim ne de oyun bağımlısıyım. Ayın ortasına gelmeden bu şekilde internetim bitiyor ve hiçbir çözüm getirilmiyor.


Daha önce de ev interneti bağlatmak için başvuru yaptım. Çalışan insanlarız. Hafta içi 18.00'dan sonra ya da hafta sonu gelin diyoruz gelemeyiz deniyor. Sonra mesaj geliyor perşembe günü 08.15-13.15 arasında geleceğiz diye bir mesaj.


Sonra dedim ki gelmeden alo deyin, izin alıp gelelim. Ne ses var ne seda. Dalga geçer gibi trip atıyorlar bir de geldik evde yoktunuz. Ben sabahtan öğlene kadar pencerede yolunuzu mu gözleyeceğim?


Yalvarırlar bağlatın bizi kullanın diye bir de rezil olursun kendi paranla. Bilginiz olsun sayın tüketiciler. Bunlara yok yere para kazandırmayın. Böyle saygısız ve kurumsallaşmaktan yoksun bir kuruma daha fazla tahammül etmeyeceğim.

Mustafa Mustafa 2.265 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları