14 Şubat 2014 #2293791

Türk Telekom'dan Hizmet Alamıyorum!

Geçen ay yaklaşık 10 gün telefon hizmetinden yararlanamadım. Şikayeti ilk gün bildirmeme rağmen ancak 10. gün sonunda yaklaşık 24 defa aradıktan sonra düzeltmek için geldiler. 10. gün sonunda telefon 11. gün sonunda bin bir uğraşla interneti tekrar çalıştırabildik. Aradan yaklaşık 1 hafta geçmeden tahmin edin ne oldu ? Tekrar aynı şekilde telefon çalışmıyor. Bugün 6. gün , bütün binada telefon ve internet yok.


Bugün sonunda Türk Telekom çağrı merkezinden iletişime geçip bugün evde olun saha ekiplerimiz gün içinde gelecekler dediler. Bütün gün bekledikten sonra tabi ki kimse gelmedi ve dalga geçer gibi mesaj atıyorlar yaşamış olduğunuz arıza giderildi. Yarın ilk işim telefonu kapattırmak olacak.

Ömer 39 Okunma

Cevaplar

  • Ömer14 Şubat 2014

    Bugün TT santral binasına gittim , evimin önündeki kesik telefon hattının resmini gösterdikten sonra ancak sorun olduğuna inandırabildim. Biz kesik telefon hatlarıyla ilgilenmiyoruz , onlara kablo ekipleri bakıyor. Beni kablo ekilplerine yönlendirdiler ama ne hikmetse aldığım ve ulaşmaya çalıştığım numarala kimse cevap vermedi. Santraldeki görevli biz bunu 10 şubatta iletmişiz. ama hala bakmamışlar diye cevap verdi. 5 koca gün boyunca kimse kapıya gelip ne olmuş diye bakmadı bile. Bugünde söylediğim gibi bunun adı en hafif tabirle dalga geçmektir. Ve bundan sonra bedava bile bana telefon ve internet önerseniz kesinlikkle Türk telekomdan hiç bir şekilde abone olmayacağım. Ve hiç kimseye önermeyeceğim . kendi binam dahil( binada hiç bir apartmanda telefon yok ) hepsiyle görüşüp başka bir firma önereceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Ömer Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön