27 Ağustos 2013

Türk Telekom'dan Dakika Aşımı Olduğu Gerekçesiyle Fazla Fatura Geldi!

212433**** nolu hattımı birkaç yıldır dakika aşımı olmadan kullanmaktayım. Temmuz ayında telefonum takılı olmadığı halde dakika aşımı olmuş denilerek 27 TL olan fatura 55 TL gelmiştir. İlk aramamda dakikalarınızı aşmamışsınız denildi. Türk Telekom'da kayıt açıldı. 2 gün sonra başka bir bayan 6 dakika aşmışsınız dedi.10 gün sonra aradığımda 215 dakika aşmışsınız denildi.


Bir daha aramaya korkuyorum. Yaptıkları hatanın faturasını bana ödetmeye çalışıyorlar.Ben konuşmadığıma eminim. Neden çünkü telefon bağlı değil. Bu işte başka bir şey var diye düşünüyorum. Şu an faturanın son ödemesi de geçti. Bu işin halledilmesini istiyorum. Yine ben ödemeye mecbur bırakılırsam da hakkımı helal etmiyorum.

Mustafa 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Mustafa Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön