14 Eylül 2013

Türk Telekom'dan 15 Gündür Telefon Ve İnternet Hizmeti Alamıyorum!

15 gün önce yine Ümraniye'den başka bir semte taşınıp telefon nakil işlemini gerçekleştirdim. Nakil işlemini Türk Telekom onayladıktan sonra hala çevir sesinin gelmediğini belirtip Türk Telekom'a defalarca problem kaydı açtım.

Defalarca açmamın nedeni, bir önceki kayıtların problem giderildi diye sürekli kapatılması. En son 4 gün önce problemin tesisat kaynaklı olduğunu ilettiler ve elite hizmetten yararlanabileceğimi söylediler.

Bu hizmetten yararlanmak istediğimi belirttiğim halde halen sorunum devam etmektedir.
15 gündür telefon açılmadığı için dolayısıyla internet hizmeti de alamamaktayım.

Hakan 57 Okunma

Cevaplar

  • Hakan14 Eylül 2013

    Son durum; Telekom müşteri hizmetleri zamanında beni bina tesisatını kontrol ettirmem gerektiğini iletmediği için uzun bir süre bağlantım sağlanamamış oldu. Eşim telekom'a 15 günün sonunda bizzat gittiğinde oradaki yetkili bina içi tesisate baktırmam gerektiğini iletti ve telekom elite hizmetin bina içi tesisata bakmadığını soyledi. Sonrasında elektrik tesisatçısı çağırıp telekom kutusuna inen uçları buldurdum ve telekomu arayıp bu uçların kutuya çakılmasını rica ettim. Son durumda boylece bağlantı sağlanmış oldu. Daha sonra dsmart'tan aldığım internet hizmeti içinde nakil işlemi talebi yaptım. Nakil işlemi 4 günün sonunda tamamlandığında 8 mbit lik internetimin 2 mbit'e düştüğünü görüp dsmart net'e ilettim. Kendileri telekom'un tanımlarda bir hata yapmış olduğunu ilettiler ve kendileri yine telekom'a arıza kaydı oluşturdular.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Hakan Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön