2 g
Yorum Yap
#11582195

Türk Telekom'da Port Sorunu...

3 yıldır ev adresime internet bağlatmak için Türk Telekom'a düzenli olarak gidiyorum. Apartmanda halihazırda internet kullanıcıları mevcut. 6 yıllık bina ancak bana binanızda port dolu şu an işlem yapamıyoruz deniliyor. 3 seneden beri altyapı çalışması yapılmadığı için ayda bir Türk Telekom'a gidip port soruyorum.


En son geçen hafta itibariyle başvurumu aldılar fakat dün arandığımda binada tekrar port olmadığı söylendi. Ben akademisyenim ve isim itibariyle sürekli internet gereksinimi duyan bir insanım. Binanın girişinde internet kutusu var ve daire sayısı kadar port girişi var çözüm için teknik destek talep ediyorum ama bir cevap alamıyorum. 3 yıldır internet alamamak nedir? Bir port çalışması yapmak bu kadar mı zor!


Bana söylenen başka biri taşınana kadar internet bağlayamayız. Taşınan olduğunda da gidiyorum yine port yok. Hem bayiye hem müşteri hizmetlerine telefon bırakıyorum boşalınca arar misiniz diye? Yine dönüş yok. Hiçbir çözüm veya geri dönüş alamıyorum şikayetimin giderilmesini talep ediyorum.

Ali Ali 434 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler