19 Eylül 2013 #2020703

Türk Telekom'da Kampanya Kapsamında Cihaz Bulamıyorum!

Babamın mailleri arasında Türk Telekom Samsung Tab 3 kampanyası için sabah en yakın şubeyi arayıp bilgi almak istedim. Ellerinde ürün olmadığını tab. gelir gelmez bittiğini şu an da sadece TTNET kampanyası kapsamında ellerinde tablet olduğunu söyledi.


Başka bir şubeyi aradığımda ise stokları bittikçe ürün geldiğini şu an ellerinde kalmadığını ve ne zaman geleceğini bilmediklerini söyledi. Gün içerisinde sabahtan aradığım şubeye uğrayıp sorduğumda : Ellerinde kalmadığını gönderdiklerinde de 2-3 tane tablet geldiğini, en son bu hafta içi 1 tane geldiğini ve aynı gün içerisinde satısını yaptığını söyledi. Madem stoklarınız az bitirin kampanyayı bizler de boş ümitlere kapılmayalım!

Zeynep 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Zeynep Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön