25 Ekim 2016 #6772162

Türk Telekom'da İnternet Nakli

Bu durumu iki yıl önce de yaşadım. Nakil için başvurdum 4 Ekim 2016 tarihinde, buraya kadar her şey normal. Aradan 7-8 gün geçti ne arayan, ne soran var. Bende aradım nakil olayını iptal ettim, çünkü taahhüt süren 21 kasım'da bitiyordu. Kullanmasamda bir ay iki ay faturayı öder kapatırım dedim. Nakil olayını iptal ettirdim.


Aradan 10 gün geçti aradılar nakil olayı iptal olmuyormuş. Şu an telefonuma nakil olduğu mesajı geliyor. Nereye nakil etmişler ne olmuş anlamadım. Ben yoruldum bu Telekom'dan. Ben 1 aydır internetsizim, başka bir firmadan alacağım. Telekom iptal ettiğim nakil olayını zorla yapmış ama nereye yapmış bende bilmiyorum. Tek bildiğim aylık ödediğim 64,50 TL fatura ne zaman düzgün bir hizmet alacağız ne zaman? Yoruldum artık gerçekten.

Özlem 390 Okunma

Cevaplar

  • Özlem13 Kasım 2016

    Merhaba sorunum kendiliğinden çözüldü interneti bağlamışlar ama bana haber vermeyi unutmuşlar bu arada kabloları ben bağladım nasıl yaptıysam şaşırdım aslında basitmiş bunlar peki nakil ücreti diye neden yirmidokuz TL almışlar ki ben nakli iptal ettirmiştim. Gizlice bağlamışlar ve aradan geçen bir buçuk ay sonunda kendi çabalarımda int bağladım ama bu seferde dakika başı bağlantı kopuyor şuanda telefonumun internetini kullanıyorum. Anladım ben çok profesyonel çalışna Telecom bana gıcık olmuş:))

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön