01 Ağustos 2013

Türk Telekom'da Aynı Mantık Devam Ediyor!

Türk Telekom maalesef hiç yanıltmıyor. Çünkü her ne kadar özelleşse dahi "Change of Mentality" denen kavram gerçekleşmediği için hizmet üretemiyor. Herhangi bir işlem için müşteri hizmetlerini arıyorsunuz. Sizden telefon numarası tuşlamadan işlem yaptırmıyor. Tamam sonra sesli imza cümlenizi de alıyor. Bunu da anladık.


Müşteri hizmetleri yetkilisine bağlandığın zaman tekrar aynı sorular. Telefon numarası, adı soyadı, annenizin adı, doğum tarihiniz falan filan. Madem ki ilk başta tuşlanan telefon no sesli imza sisteme yansımıyor o halde niye insanları yoruyorsunuz? Güya güvenlik müthiş, teknoloji müthiş. Zihniyet ve teknolojiyi kullanamayanlar aynı olduktan sonra neye yarar?

Enver 102 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Sayın Enver Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön