14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10783936

Türk Telekom'da Altyapı Yetersizliği!

Van Çaldıranda ikamet ediyorum. 2 ay önce evimi değiştirdim. Taşındığım bina yeni yapılmış olduğu için internet altyapısı yok. Bir buçuk ay önce Van Türk Telekom Genel Müdürlüğüne apartman sakinlerinin imzalarının da olduğu bir dilekçe vererek internet altyapısı talep ettim. Bir buçuk ay geçmesine rağmen hiçbir geri dönüş olmadı. Kendim bizzat Van Türk Telekom Genel Müdürlüğüne giderek dilekçenin akıbetini sordum. Henüz hiçbir dilekçenin işleme alınmadığını söylediler. Binamızda 8 daire 1 iş yeri var. Hemen yanımızdaki binada internet altyapısı olmasına rağmen 50 metre ötedeki bizim binada yok. Tüm bina sakinlerini internet altyapısı talep etmesine ve internet hattının çok yakınımızdan geçmesine rağmen hala konuyla ilgili bir geri dönüş yok. Konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

Ayhan Ayhan 568 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ayhan29 Ağustos 2018

    İnternet altyapısı için Dilekçeyi vereli tam 2 ay oldu hem de tüm bina sakinlerinin imzası ile birlikte. Geçen hafta geldiler baktılar binada kaç kişi abone olacak ona göre altyapı getirelim dediler. Bende 4 abone olduğun söyledim. Cevaben internet için talepte bulunsunlar dendi. Kardeşim altyapı yok internet nasıl gelecek ben zaten dilekçeyi vereli 2 ay olmuş daha nereye başvurayım. Şimdi binamızda bende dahil 2 kişi zaten internet abonesiyiz. Fakat yeni evimizde altyapı olmadığı için bir türlü transfer yaptıramıyoruz kullanmadığımız internete kaç aydır para veriyoruz. Eğer 15.09.2018 tarihinden önce yani internet dondurma süremin bittiği tarihe kadar bu altyapı gelmezse hali hazırdaki abonelikleri iptal ettirip 50 metre kablo alıp diğer apartmandaki interneti olan arkadaşımdan binaya interneti çekip bir dağıtıcı ile 4 daireye dağıtıp internet sorunumuzu çözezeğim. 1 abone 5 daire. Bu vasile ile 4 abone kaybetmiş olacaksınız. Ayrıca siz abone olacak kişi sayısını söyleyin ona göre internet altyapısı getirelim demek nasıl bir pazarlık. Siz hizmeti getireceksiniz kullanmak isteyen kullanacak. Sene 2018 olmuş internet altyapısı olmayan 70.000 nüfuslu ilçe var 2 aydır 50 metre kablo çekemediniz. ? Sizin aboneler dışında bir kazancınız felanmı var. Gömü felanmı buldunuz. Bu ne umursamazlık. Ben Türk Telekom altyapısını kullanan bir aboneyim ve altyapı olmadığı için aboneliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum. Emin olun ben yan apartmandan interneti yarım saatte çekerim. Siz 2 aydır yapamadınız. Yapmazsanızda artık siz bilirsiniz

  • Ayhan29 Ağustos 2018

    İnternet altyapısı için Dilekçeyi vereli tam 2 ay oldu hem de tüm bina sakinlerinin imzası ile birlikte. Geçen hafta geldiler baktılar binada kaç kişi abone olacak ona göre altyapı getirelim dediler. Bende 4 abone olduğun söyledim. Cevaben internet için talepte bulunsunlar dendi. Kardeşim altyapı yok internet nasıl gelecek ben zaten dilekçeyi vereli 2 ay olmuş daha nereye başvurayım. Şimdi binamızda bende dahil 2 kişi zaten internet abonesiyiz. Fakat yeni evimizde altyapı olmadığı için bir türlü transfer yaptıramıyoruz kullanmadığımız internete kaç aydır para veriyoruz. Eğer 15.09.2018 tarihinden önce yani internet dondurma süremin bittiği tarihe kadar bu altyapı gelmezse hali hazırdaki abonelikleri iptal ettirip 50 metre kablo alıp diğer apartmandaki interneti olan arkadaşımdan binaya interneti çekip bir dağıtıcı ile 4 daireye dağıtıp internet sorunumuzu çözezeğim. 1 abone 5 daire. Bu vasile ile 4 abone kaybetmiş olacaksınız. Ayrıca siz abone olacak kişi sayısını söyleyin ona göre internet altyapısı getirelim demek nasıl bir pazarlık. Siz hizmeti getireceksiniz kullanmak isteyen kullanacak. Sene 2018 olmuş internet altyapısı olmayan 70.000 nüfuslu ilçe var 2 aydır 50 metre kablo çekemediniz. 👏👏👏 sizin aboneler dışında bir kazancınız felanmı var. Gömü felanmı buldunuz. Bu ne umursamazlık. Ben Türk Telekom altyapısını kullanan bir aboneyim ve altyapı olmadığı için aboneliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum. Emin olun ben yan apartmandan interneti yarım saatte çekerim. Siz 2 aydır yapamadınız. Yapmazsanızda artık siz bilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler