13 Nisan
#11838547

Türk Telekom'a Nakil Başvurusu Hakkında!

22/12/2018 tarihinde 880801789 numaralı hattımı Antalya **** adresine çağrı merkezi üzerinden nakil başvurusunda bulundum, bir hafta ya da en geç 15 gün içerisinde nakil işleminin yapılacağını çağrı merkezinden bildirdiler, bugün ayın 12 /04/2019 tarihi hala internet naklim gerçekleşmedi. Bu zaman aralığında Antalya güllük Telekom müdürlüğüne bizzat başvurdum, sonuç alamadım. Kurumun müdürü olayın takipçisi olacağını hattınızı her gün kontrol ettirip naklinizi yaptıracağını söylediği halde nakil işlemi sonuçlanmadı, bana sizin bölgenize kızıltoprak Telekom müdürlüğü bakıyor dediler.


Antalya kızıltoprak Telekom müdürü olan y* beyle iletişime geçtim kendisi hattımı kontrol ederek size söz veriyorum hattınızı 2 gün içerisinde bağlatacağını söyledi aradan 10 gün geçtikten sonra kendisine ulaştığımda ya söz vermiş olabiliriz, sizin mahallede port yok altyapı eksik Telekom'un bölgeye ne zaman yatırım yapacağı belli değil, 1 günde sürer 180 günde sürer diye belirsiz cevaplar aldım Kızıltoprak Telekom'da çalışan h* beyle konuştum kendisi beni birkaç gün sonra arayarak size port rezerve ettim, naklinizi yapacağını söyledi ama birkaç gün sonra bana ayrılan portun başkasına satıldığını bildirdiler.


05/04/2019 tarihinde kızıltoprak Telekom müdürlüğüne dilekçe yazıp olanları anlattım kurumun müdürü y* bey arayarak müdürlüğe gelip nakil başvurusunda bulunmamı söyledi gidip başvurumu yaptığım halde 11/04/2019 ve 12/04/2019 tarihinde cep telefonuma sürekli hattınızı iptal edebilirsiniz naklinizi yapamıyoruz diye mesaj geldi. Y** beyle konuştuğumda bölgeye ek port vs. yaptırıldığını çağrı merkezi yüzünden naklinizin yapılmadığını vs. söyledi halbuki gerekli kontrolleri yapıp organizasyonuna hakim olsaydı 4 aydır bu problemi çözerdi. Bu süre zarfında yaklaşık 500 TL telefon faturası ödedim Digiturk abonesiyim ücretini senelik yatırdım ama internet olmadığı için sağladığı imkanlardan yararlanamıyorum konunun bir an önce çözülüp yetkili şirket yöneticilerinden tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum. 507437*

Yasin Yasin 1.345 Okunma 1
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları