07 Eylül 2013

Türk Telekom'a Ait Kırılan Direk ve Sarkan Kablolar Tehlike Arz Ediyor!

Yaklaşık 1 ay kadar önce birçok arıza kaydı açtırmama rağmen sorunu çözemediniz hatta sorunu anlayamadınız. Oturduğum Alibeyköy Çırçır Mah. İnen Sokak'ta birçok inşaat çalışması olduğu için sokakta inşaat kamyon trafiği yoğundur. Evimin önünde olan ve eskiden yolun kenarında ama şimdi yolun ortasında kalan tahta direğinize bir kamyon çarptı. Direğinizi kırdı, binamızın telefon kablolarını binaya sabitleyen parçaları kopardı.

Direğiniz idareten çarpanlar tarafından toprağa gömülerek sabitlendi, daha ne kadar ayakta kalacağı bilemiyorum her an birinin üstüne yıkılabilir. Binamıza gelen kablolarınıza pencere demirlerine bağlayarak yerden kaldırdım ama bu süre içinde defalarca şikayet etmemize rağmen bir ekip gönderip kırılan direğinizi kaldırmanızı kablolarınızı sabitlemediniz.

Enver 143 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Enver Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön