Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Telekom Yurt Dışı Mesaj Alamıyorum!

242
Özgür
Özgür 20 Ocak 02:04

Şu an yurt dışındayım. Hattımı yurt dışı dolaşımına açmadım. Türkiye'ye dönmem 3 4 ayımı alacak burada bankalarla para transferi için mobil onay şifresi istiyor ancak gelmiyor. Mobil bankacılık giriş şifremi unuttum SMS alamıyorum doğal olarak Türk Telekom mobil hizmetlerine de giriş yapamıyorum. Bunun ile ilgili acil dönüş ve çözümünüzü bekliyorum.

Benzer Şikayetler

profile
114
3 hafta önce

Türk Telekom Boş Yere Her Ay Ödeme Yapıyorum

Yurt dışına çıkmadan önce faturalı hattımı en uygun faturasız hat yapmama rağmen, ben yurt dışına geldikten sonra, tekrardan faturalıya çevrilmiş ve sebebi ise benim iptal etmem söyleniyor. Benim iptalden bile haberim yok. Ama her ay yurt dışından ödeme yapmaya devam ediyorum.

Türk Telekom Boş Yere Her Ay Ödeme Yapıyorum
profile
245
23 Şubat

Türk Telekom E-Sim Ve Fiziksel Sim

İPhone 13 pra max yurt dışı pasaport kayıtlı ( her iki IMEI de kayıtlı ) cihazı da e sime geçtikten sonra Türk Telekom hattımı e sim olarak kullanıp GS Mobile hattımı fiziksel olarak kullanamıyorum fiziksel hattı etkinleştirdiğimde her iki hattımda da servis gidiyor.

profile
489
18 Şubat

Türk Telekom Telsiz Kullanım Bedeli Çok Yüksek

Telsiz kullanım ücreti 9.432 TL olur mu? Ben kontör ile paket alıyorum. Bir de yurt dışını bile aramıyorum ne bu gittikçe artmış. Detayda yazmıyor kullanmadım bile o kadar gerekirse dava açacağım. 9.000 TL'lik ne yapılabilir ki anlayamıyorum. Mobil ödemelerim de kapalı.

Türk Telekom Telsiz Kullanım Bedeli Çok Yüksek
profile
134
18 Şubat

Türk Telekom Yanlış Paket Tanımlanması

Şu anda yurt dışında bulunmaktayım ve yanlışlıkla fiks 25 GB 28 gün paketi hattıma 135 TL'ye tanımlanmış bulunmakta. Bu paketi yurt dışında kullanamayacağım için iptal edilip ücretinin iade edilmesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

profile
71
17 Şubat

Türk Telekom Yurt Dışı İnterneti

Yaklaşık 14 senedir Türk Telekom müşterisiyim. İki hafta önce yurt dışına çıktığımda (Belçika) 1 GB'lik internet paketini satın aldım. Tatilde bulunduğum 31 Ocak-3 Şubat arasında satın aldığım internet asla çekmedi. Tatilden döndüğümde zaten 1 GB internetin harcanmadığı uygulama üzerinde gözüküyordu...

Türk Telekom Yurt Dışı İnterneti
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .