06 Şubat 2014 #2280554

Türk Telekom Yüksek Ping Sorunu Var

15-20 arasında olması gerekirken 45-50 arası ping alıyorum. Online oyun oynamayı imkansız hale getiriyor. Farklı kablolarla denedim modemim de ve kablolarım da sorun yok. Durumu Telekom'a ilettim. Yolladıkları kişi elinde modemle geldi ve denemesini yaptı. Santralden portların değiştirilmesi gerektiğini söyledi sabah değişir size haber verilir dendi. Ancak sonraki gün ping hakkında hiçbir bilgisi olmayan 2 teknik eleman geldi ve bana 45-50 pingin normal olduğunu söylediler. Arkadaşları yollayıp tekrar Telekom'u arayıp durumu anlattım ve santralden portların değiştirilmesini talep ettim. Durumu ileteceklerini söyleyip hiçbir şekilde dönüş yapmadılar.

Özgün 632 Okunma

Cevaplar

  • Özgün10 Şubat 2014

    sorunum çözülmedi. hala daha sorunun benden kaynaklı olduğunu ve kontrol etmem gerektiği hakkında ısrar edildi. interneti kapattıracağım yakın zamanda.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön