16 Eylül 2013 #2013777

Türk Telekom Yüksek Fatura Gönderiyor!

Türk Telekom Çağrı merkezi tarafından ısrarla arandığında, sabit ödeme yapmayacağı, sadece 12 TL fatura ödeyerek birçok avantajdan yararlanabileceği babama iletilmiş. Israrla telefonu yalnızca internet için kullandığını ve sabit ücretin bile çok olduğunu söylediğinde bu fırsatın onun için çok uygun olduğunu belirtmişler. Ancak daha önce 22,90 TL öderken, 2 aydır 33 - 35 TL arası fatura ödüyoruz.


Müşteri Hizmetleri çalışanları bu şekilde hiç çekinmeden yanlış bilgilendirme yapıyorlar. Ben de müşteri temsilcileri tarafından aynı şekilde bilgilendirme yapılması sonucu sabit ücretine ek tutarlı fatura ile karşılaştım. Bu politikanın markanıza faydadan çok zarar getirdiğini vurgulamak istiyorum.

Eren 182 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Eren Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Döne AYNUR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön