15 Şubat 2013

Türk Telekom Yüksek Fatura Gönderiyor!

Ttnet faturalarım aşırı derecede yüksek geliyor! 70102**173 numaralı abonesi olduğum internet faturası yüklü geliyor. Antalya Akdeniz sanayisindeki kafes iletişime sordum ve sizin dosyanızı beklemeye almışlar dedi ben bu kadar yüksek faturayı zor ödüyorum her zaman 80 tl mi gelecek lütfen yardımcı olun size bu mesajı yolladım kısa sürede iletişime geçilecek dediler ve hala iletişime geçmediler.

Gökhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön