17 Ekim 2016 #6702490

Türk Telekom Yine Pazar Yine İnternet Yok

Haftanın 6 günü akşam saat 20.00 ve sadece pazar günleri bütün gün evdeyim. İnterneti arızalardan kaynaklı kullanabilmişliğim sınırlıdır. Bugün yine arıza ile uyandım ve hala internet yok. Ayrıca sadece film için aldığım Tivibu da yok. Zaten Tivibu kendi kendine skandal. Bütün bu hizmetler kalitesiz. Ofisimdeki TTNET'i ilk fırsatımda kapattırdım. Diğer internet sağlayıcısı hem daha ucuz hem daha hızlı hem de hizmet daha kaliteli. Son kullanıcı olarak taahhütleri biter bitmez artık ben bu firmayla çalışmayacağım.

Can 108 Okunma

Cevaplar

  • Can18 Ekim 2016

    Son 6 saattir gelen giden arayan soran yok. 1 daha aradım 4440375 i hiçbir çözüm yok. Oradaki zavallılarda önlerinde yazan şeyi okuyor anca. Son derece yetersiz son derece çağ dışı .

  • Can18 Ekim 2016

    48 saat fazla fazla geçti aradığımda iç tesisat ta sıkıntı var diyerek kesilip atıldı elektrikçi çağırıp kontrol ettirdim hiçbir sıkıntı yok, yapılan kontrol edilen hiçbir şey yok yine 4440375 için arayıp arıza giderilmesi diye aradığımda 48 saat içerisinde geri dönüş yapacaklar dediler şaka gibi ay sonu çatır çatır kesecekler faturayı. Ömrümün sonuna kadar kimseye bu operatörü kullandırmamak için elimden geleni yapacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön