04 Şubat 2014

Türk Telekom Yıllar Sonra Borç Çıkardı

6 yıl önce tüm borçlarımı ödeyerek kapattığım ve kapattıktan sonra tekrar borcum kalmadığını teyit ettiğim 232856**** no'lu telefona 25.08 TL fatura borcu olduğunu belirten tatlıya bağlayalım diye bir yazı geldi. Üstelik yaklaşık 1 yıl sonra yeni bir hat aldım ve o yeni hattı da 3 yıl kadar kullanıp sonra o yeni hattımı da tüm borçlarımı ödeyerek kapattırdım.

1-Bütün borçlarını ödettirip sıfırlamadan hat kapatma işlemi yapmazken,
2-O hattın kapanması üzerinden 5-6 yıl geçmişken,
3-Söz konusu hattın üzerine 3 yıl başka bir hat alıp kullanmış ve onu dahi kapatmışken,
sözde borcumu (!) bulup çıkaran (!) ve netten gördüğüm kadarı ile bunu Türkiye genelinde yapan Türk Telekom'dan şikayetçiyim.

İlknur 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın İlknur İŞCANLI, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön