20 Şubat 2013 #1644484

Türk Telekom Yeni Ofisimize 8 Hattı Bağlayamadılar!

Yaklaşık 10 gün önce başvuru yaptığımız 2 hattın ve diğer nakilini istediğimiz 6 hattın açılması için gerekli müracaatları yapmamıza rağmen bir sonuç alamadık.


Taşımış olduğumuz ofisimizi bina yeni olduğu için telefon kutusu bulunmuyor ve hatlar taşınamıyor. Bize 1 haftalık bir süre söylendi fakat şirket olduğumuz için büyük bir maddi kayıp yaşamaktayız 444 1 840 kurumsal numaramız ve bu numaranın 8 adet alt numarası en acil bir şekilde taşınması gerek. Şu anda büyük bir maddi kayıp yaşamaktayız.


Sizden ricam ivedi bir şekilde söz konusu binaya telefon kutusunun takılması ve biran önce nakil işlemlerinin yerine getirilmesidir.

Fatih 78 Okunma

Cevaplar

  • Fatih21 Şubat 2013

    Merhaba, 2 adet Bursa şubemize hat başvurusu yaptık.Fakat şubenin bulunduğu kutuda boş hat yeri kalmadığı için işlem tamamlanmadı.Biz de alternatif olarak 2. adresi verdik fakat hala bağlantı yapılamadı. Şirket olarak ivedi bir şekilde çözümlenmesini bekliyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Fatih Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön