27 Mart 2013 #1709571

Türk Telekom Yeni Hat Sorunu!

Eylül 2012 de ev aldığım için farklı bir adrese taşındım. İnegöl Telekom Müdürlüğüne nakil başvurusu için gittiğimde oradaki görevli bayan adreste hizmet olmadığı için nakil işlemini gerçekleştiremedi, bunun sebebi de taşındığım bina yeni bina olduğu için Telekom hattı çekilmemiş (binada altyapı var fakat dışarıdan binaya gelen hat yok).


Site sakinlerimizin defalarca başvurmasına rağmen bu soruna halen bir çözüm bulabilmiş değiliz. Sitede benim gibi mağdur olan 24 Türk Telekom ve Ttnet müşterisi var. Telekom yetkilileriyle konuştuğumuzda her defasında bağlantı için süre vermeden gönderiyorlar. 2013 Mart ayıda geride kalmak üzere ama halen çözüm yok. Bu soruna acil bir çözüm bulunması gerekiyor.

Özüm 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Özüm Yılmaz, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön