09 Nisan 2013 #1733691

Türk Telekom Yeni Binaya Aralık 2012'den Beri Hat Bağlanmadı!

İstanbul Halkalıda taşındığım yeni yapılan binaya aralık 2012 den beri telefon ve internet hizmeti bağlanmadı. Binada telefon hatları ile ilgili bir sorunda yok bina girişinde Telekom kutusu var ve çalışır durumda.


2 kere İkitelli Telefon Müdürlüğüne gittim. Sayısını hatırlayamadığım kadar da müşteri hizmetlerini aradım (-ki hiç ama hiç yardımcı olmadılar. Çünkü konu ile ilgili bilgileri ve verecek cevapları yok) ve telefon müdürlüğünden takip için verilen numarada çalıyor ancak açan olmuyor bir türlü. Artık nereye başvuracağımı ben bilmiyorum. Sonuç olarak yapılan hiç bir olumlu çalışma yok!

Yücel 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Yücel Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön