03 Haziran 2014

Türk Telekom Yeni Binaya 7 Aydır Nakil Yapmıyor!

Ev değişikliği sebebiyle 01. Aralık. 2013 tarihinde nakil talebinde bulundum. Geçen 7 aylık zaman zarfında defalarca müşteri hizmetlerini aradım, defalarca ofislerinize başvuruda bulundum, sikayetvar.com isimli internet sitesinde şikayet kaydı oluşturdum fakat “Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom” alt yapı probleminden dolayı nakil işlemem tamamlayamadı. Dolayısıyla internet hizmetini de kullanamıyorum.

“Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojisi şirketi Türk Telekom” bu konuda ne düşünüyor bilmiyorum ama İstanbul gibi Türkiye’nin en gelişmiş kentinde alt yapı eksikliği nedeniyle hizmet verilememesi benim için kabul edilebilir bir durum değil.

Sem 227 Okunma

Cevaplar

  • Sem06 Haziran 2014

    Bana geri dönüş yapılmadı. 7 aydır sorunu çözemeyen bir kurudan ne beklenebilir ki...

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2014

    Sayın Sem Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön