10 Şubat 2014 #2285446

Türk Telekom Yeni Bina Alt Yapısı Bir Türlü Yapılmıyor!

Aynı dertten muzdarip kişi sayısının fazlalığını görünce çok şaşırdım. 15 kasım 2013 tarihinde İzmir Karşıyaka Türk Telekom müdürlüğüne 1321 kayıt numaralı dilekçe ile yeni binaya hat tesisi için başvuruda bulundum fakat aradan 3 ay geçmesine rağmen ne bir bilgi alabiliyorum ne de bir çalışma başladı. Teknoloji çağında teknolojiden resmen mahrum bırakılıyoruz.

Nurettin 144 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin03 Nisan 2014

    halen herhangi bir gelişme yok. sanırım yeni yapılan büyük siteler haricinde benim oturduğum apartman gibi 10 dairelik yerler ciddiye alınmıyor ve başka çözüm bulmaya itiyorlar bizi. şimdilik karşı apartman komşumuzdan bir hat açtırıp 10 daire bu bağlantıyı paylasacağız sanırım. telekomun 10 daireden ayrı ayrı bağlantı ücreti almak yerine bu şekilde çözümlere bizi itmesi de çok enteresan.

  • Nurettin'in Teşekkür Mesajı10 Şubat 2014

    yetkili yunus emre bey tarafından 16:30 da arandım ve adres bilgilerini verdim. bulunduğum ildeki ilgili birimlerle temas kurulup geri dönüş yapılacağını söyledi. ardından 18:00'da tekrar yunus emre bey tarafından arandım ve ilgili yerlerle görüşüldüğünü mevcut alt yapı çalışmalarının bulunduğum lokasyonda devam ettiğini ve bir pürüz görünmediğini, ileride olumlu yada olumsuz bir durum olursa tekrar bilgilendirileceğimi ve benim adıma ivedi bir şekilde sonuca ulaşmak için gerekenin yapıldığını ilettiler. açıkcası bu kadar hızlı ve tam anlamıyla tatminkar bir bilgilendirme ve geri dönüş beklemiyordum. anladım ki telefon ile sunulan müşteri ilişkileri hizmeti yüz yüze olandan çok çok daha iyi, profesyonel ve çözüm odaklı. yunus emre beye ilgisi için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Nurettin Emre ÖZDEMİR, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön