19 Mart 2013 #1693448

Türk Telekom Yapılan İşlemden Dolayı Taahhüt Cezası İsteniyor!

2 hafta kadar önce Türk Telekom'a başvurarak evime bir telefon hattı bağlattım. Bu telefona da bir alarm sistemi bağlandı. Alarm kampanyasından yararlanmak için iki yıl hattı kapatmayacağımı taahhüt ettim.


Daha sonra bu telefona bir de internet bağlatmak için Ttnet'e başvurduğumda, hattın benden önceki sahibinin de internet kullandığı ve hattı iptal etmesine rağmen interneti iptal etmediği söylendi. Bu müşteri internetini iptal etmezse ben bu hattın yasal sahibi olduğum halde kendi adıma internet alamazmışım. Türk Telekom benden numaramı değiştirmemi istedi. Ama numaramı değiştirirsem, taahhütümü bozduğum için 200 TL ceza ödeyecekmişim. Hata Türk Telekom'a ait, sorunu onlar çözsün.

Ozge 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup Türk Telekom PSTN hattı ile ilgili problem yaşadığı anlaşılmıştır. Müşterimizin şikâyeti Türk Telekom şikâyet çözüm kanalına yönlendirilmiştir. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön