12 Mayıs 2014

Türk Telekom Yanlış Tarife Uyguladı!

Türk Telekom yetkili bayisinden geldiğini söyleyen beyefendi Eylül 2013'te özgür tarife olan tarifemi yanlış yönlendirmelerle,işyeri her yöne 600 dakika ve yanında 2 Avea faturası vererek beni bir sürü sıkıntılı durumlara soktu, şikayet ettim, müşteri hizmetleri bayinin savunmasında bile açık seçik olan durumu dikkate bile almadı.

Tarifeyi iptal etmek için Trabzon/ Söğütlü ilçe müdürlüğüne gittim,geçmiş kullanıma bakarak yeni tarife uygulamasına geçtiler ve sonuç olarak hiçbir zaman ödemediğim faturaları ödedim, ödüyorum. Bu kadar yanıltıcı bu kadar anlamsız uygulamalar görmedim.

Zeynep 268 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep16 Mayıs 2014

    Eczaneme gelip yalan yanlış bilgilerle tarifemi bu hale getiren Özgür Bey ve müşteri hizmetlerinden arayan, gerçekten bir sorun olmadığına emin olan önyargılı çalışanların aksine Türk Telekom Akçaabat Şubesi'ne, özellikle Hamza Bey ve Ahmet Bey olmak üzere bütün şube çalışanlarına teşekkür ederim. Müşteri hizmetlerini aramanın da şikayet bırakmanın da anlamsız olduğunu bütün mağdur arkadaşlara iletmek isterim.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Sayın Zeynep Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön