23 Nisan 2013 #1759101

Türk Telekom Yanlış Ödeme İçin Muhatap Bulamıyorum!

Banka üzerinden Türk Telekom faturamızı öderken isim teyidi çıkmadığından yanlışlıkla başkasının faturasını ödemişim. Bunu telekom müdürlüklerine ve tüm telekom iletişim birimlerine aktarmama rağmen yapacağımız birşey yok dediler. Anlamadığım bunu çözmek bu kadar mı zor. Telekom'un çözüm üretme konusunda beni ciddi hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebilirim.

Ali 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön