04 Mayıs 2013 #1778487

Türk Telekom Yanlış Bilgilendirme!

31.12.2012 itibariyle geçtiğim TTNET Yalın İnternet Öğrenci Kampanyası' nı öğrenci olduğumdan ve abone olduğum merkezin bilgilendirmesinden dolayı yazın dondurmak istedim. Fakat Trabzon TTNET Genel Merkezine gittiğimde indirimli tarifede olduğumu bunu yapamayacağımı belirttiler. Kampanya başvurusunu Trabzon Forum Avm' deki bayiden yaptım. Onlar bana yazın dondurabileceğimi zaten bunun öğrenciler için yapıldığını belirtti. Bu nedenle yazın 3 ay kullanmayacağım yere para ödeyeceğim. Yanlışın düzeltilmesini istiyorum.

Hayri 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön