11 Eylül 2013 #2002147

Türk Telekom Yanıltıcı Reklam Yapıyor!

Firmanın 0346311**** numaralı abonesine gönderdiği faturada "Artık cep telefonlarıyla konuşmakta bedava" adlı bir reklamı vardı ve bu reklamın altında herhangi bir açıklayıcı bilgi yoktu.Bu nedenle bizde Türk Telekom'un akşam 7 sabah 7 cep telefonu görüşmelerinin de bedava olduğunu düşünerek hareket ettik.Faturada yaptığı reklamın altına açıklayıcı bilgiyi eklemek firmanın görevidir.


Onun dışında faturada gönderdiği tarife bilgilerinin dışında faturalandırma yaptığını da öğrendim.Kısacası Türk Telekom yanıltıcı reklam yaparak suç işlediği gibi tarife bilgilerini de faturalarında yanlış bilgilendirerek müşterisini yanıltmaktadır.

Tuğrul 55 Okunma

Cevaplar

  • Tuğrul16 Eylül 2013

    Ne zaman bu konu ile ilgili beni bilgilendirmeyi düşündüğünüzü öğrenebilir miyim?

  • Tuğrul16 Eylül 2013

    Yunus Emre Topal Bey,bana kimsenin dönüş yaptığı yok...???

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Tuğrul Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön