11 Eylül 2013 #2006805

Türk Telekom Vermediği Hizmete Fatura Kesiyor!

22.07.2013 tarihinde nakil başvurusunda bulundum. 11.09.2013 tarihi itibariyle nakil işlemi hala gerçekleşmedi ancak buna rağmen iki aydır fatura gönderilmeye devam ediyor.


Geçen ay aradığımda haklı olduğum ve bir daha fatura gönderilmeyeceği söylenmesine rağmen bu ay tekrar fatura gönderildi. Tekrar Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradım ve tekrar şikayet kaydı oluşturuldu. Ancak hem hizmet vermeyi başaramıyorlar, hem de vermedikleri hizmet için fatura gönderiyorlar. Hangi devirde ve nasıl bir ülkede yaşadıklarını zannediyorlar anlayabilmiş değilim.

Ercan 51 Okunma

Cevaplar

  • Ercan15 Eylül 2013

    Hala internetim yok. Bol laf, çözüm yok...

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Ercan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön