27 Ekim 2015

Türk Telekom Vazgeçmeme Rağmen Hattım Kapatıldı!

19 Eylül tarihinde hattımı kapatma talebinde bulunduğumu ve aradan bayram tatili geçtikten sonra çağrı merkezine yalın ADSL'e geçerken prosedürün çok oluşu nedeniyle hattımı kapatmaktan vazgeçtiğimi iletmiş olmama rağmen hattımın kapatıldığını ekim ayının ortasında öğrenmiş bulunmaktayım.


Bu arada geçen sürede konuyla ilgili çağrı merkezine 15 kadar şikayet kaydı bırakmama rağmen sorun çözülmemiş ve son iki şikayet kaydında sorunun çözüldüğüne dair sesli mesaj almama rağmen sorun olduğu gibi yerinde durmaktadır. Bu süreçte anladım ki Türk Telekom bünyesindeki çağrı merkezi sorun çözmeye değil aradığınız zaman derdinizi şikayet kaydı oluşturmaktan başka bir işe yaramazmış.

Ali 317 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2015

    Sayın Ali Kemal Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla. Necibe Dere Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön