Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Türk Telekom Uygulamaya Virüs Yapamıyorum

profile
15 Şubat
48

Uygulamaya giriş yapamıyoruz ne kadar uğraştıysam giremedim.

Benzer Şikayetler

1

Türk Telekom Sabit Hattım Kapandı

profile
13 Temmuz
217

Türk Telekom sabit hattım iptal edildi, uygulamaya giriş sağlayamıyorum ve bu yüzden tekrar açamıyorum, tüm hesaplarım için doğrulama kodu almam gerekiyor. Hesaplarıma erişim sağlayamıyorum, Türk Telekom sitesinde ise doğrulama kodu alamadığım için giriş yapıp müdahale edemiyorum

Türk Telekom Uygulamaya Giremiyorum Sorun Çözülmesini İstiyorum

profile
16 Haziran
205

Türk Telekom online işlemlere girmek istiyorum. Şifre al dediğimde şifre gelmiyor. 9520 şifre yazdığımda şifre gelmiyor. *952# yaptığımda şifreyi girmeye çalıştığımda hat değişikliği veya numara değişikliği hatası alıyorum. Kendi hattımı başka telefona taktığımda yine şifre gelmiyor.

turk-telekom-uygulamaya-giremiyorum-sorun-cozulmesini-istiyorum-1.pdf

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçiş Sorunu

profile
14 Haziran
153

Türk Telekom'un faturasızdan faturalıya geçtim. Şimdi uygulamaya giremiyorum. Girmeye çalışırken Türk Telekom müşterisi olmadığımı söylüyor. Numaramı Türk Telekom'a taşımaya çalıştığımda ise zaten Türk Telekom müşterisi olduğum için numara taşıma gerçekleştirilemiyor diyor böyle saçmalık mı olur?

Türk Telekom Uygulama Girmek Zorluk

profile
17 Mayıs
54

Uygulamaya giremiyorum. Neden acaba endişeleniyorum acaba başkası mı girdi? Ben çok uğraştım ama giremiyorum. Bir türlü, ne saçmalık bir yazı. Ayrıca, derdimizi anlatmamız için bile bir sürü saçmalık. Bu ne ya Allah aşkına, düzgün bir uygulama olsun artık. Bu ne!

1

Türk Telekom Uygulamasından Hiçbir Şekilde Şifre Alamıyoruz

profile
07 Nisan
601

Türk Telekom mobil uygulamasına ne giriş yapabiliyorum ne de bir şey uygulamadan giriş yapmak için şifre almaya çalışıyorum SMS bile göndermiyor ne saçma sapan bir sistem lütfen sorunun çözülmesini istiyorum ben hayatımda böyle saçma sapan bir sistem ve uygulama görmedim. 

2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz