09 Mayıs 2013 #1787017

Türk Telekom Upload Sorunu!

Aydın/Didim Yeşiltepe'de oturuyorum. Burada yaklaşık 220 konut var. Aylardır internet hizmeti alamıyoruz. Sayfalar çok geç açılıyor, yahut tam açılmıyor. Upload yapmak imkansız. Ben web tasarımcısıyım. İşim olduğunda şehir merkezine gidip upload yapıyorum. Burada ki müdürlükte yetkililerle görüştük. Sorun olduğunu kabul ediyorlar, ancak genel müdürlüğün konu ile ilgilenmediğini ifade ediyorlar. Santral çok eski ve yetersizmiş.


Telekom Gn. Müd. mail yoluyla şikayet ettim. Şikayet numarası " OHM22069" fakat kimse geri dönmedi. Son çare imza kampanyası başlatıp Türk Telekom'u satanlara şikayet edeceğiz. Olmadı birer kopyada ulusal basına yollayacağız. Umarım birileri yayımlar.

Hadice 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Celal Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön