29 Nisan 2013 #1768945

Türk Telekom Twitter'dan Destek Olmuyor!

Türk Telekom'un Twitter destek hattından gayet faydalanan bir müşterisi ve bu güzel oluşum hakkında yakınlarıma memnuniyetimi sunarken, Telekom şuan benim sorunlarımı bu platform üzerinden çözmemekte. Anlam verememekteyim!

Samet 80 Okunma

Cevaplar

  • Samet02 Mayıs 2013

    Evet şekil A'da görüldüğü gibi forward mailler göndermeye devam edin.

  • Samet30 Nisan 2013

    İlgili bilgilerimi mail olarak atmış olmama rağmen şirketten en ufak bir geri dönüş bile sağlayamadım! Evet bana ilk mesaj sonrası bir geri dönüş sağlandı fakat iş vaktinde konuyu yanıtlayamadım. Bravo Telekom geri dönüş sağlamadın. Biz bir haftadır telefonumuzu kullanamayalım fakat siz bizden ilgili tutarın ücretini almaya devam edin. Sürekli artan karlarınız bu servis politikasıyla elbette düşecektir. Bravo Telekom bir müşterini daha kaybettin. Adsl hizmetinden faydalanmak isterken, şuan sabit hattı da kapatır haldeyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Samet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön