03 Temmuz 2014

Türk Telekom Twitter Hesabından Kazandığım Ödülümü Tarafıma İletmedi.

Türk Telekom basketbol hesabının yarışmasından Ocak ayı sonu ya da Şubat ayının başında kazandığım forma hediyemi aradan aylar geçmesine ve kendilerine def'aten Facebook hesapları üzerinden mesaj atmama rağmen ulaştırmadılar. Problemin şirketten değil ama çalıştıkları ajanstan dolayı olduğunu tahmin ediyorum. Kendi desibellerinden bizim sesimizi duymuyorlar herhalde.

H 173 Okunma

Cevaplar

  • H01 Ağustos 2014

    Sevgili Türk Telekom; Size destek olma fırsatını sunmuş olmama rağmen hala bana destek olmamanız gözlerimi yaşarttı. Ev hattımı iptal ettirmekten duyduğum haklı gururu da seninle paylaşmak isterim. Artık sıra yazlıkta. Bana göndereceğiniz t-shirt'ü elde diktiğinizi düşünüyorum keza 3 ay oldu. Arada yaz beni merakta bırakma. Çüüüz!

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Sayın Gökay Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön