14 Şubat 2014 #2292818

Türk Telekom Tüm Yıl Fatura Göndermedi!

Geçen yaz, sadece internet için yazlık hat abonesi oldum. 3 ay sonrasında başka ücret gelmeyeceği bilgisiyle 3 aylık hizmet bedelini peşin olarak ödedim. Eylül sonunda da İstanbul'a döndüm.
Bu arada, yazlık adresim de dahil, elime hiçbir fatura ulaşmadı. Geçen gün aldığım bir zarfta ödenmemiş borçlar için icradan bahsedildiğini görünce, online işlemlere girdiğimde, eylül ayından beri her ay 17 TL borç çıkartıldığını gördüm.


Türk Telekom'a gidip itiraz ettim. Bugün aradılar, elimizde sözle var diye bir açıklamayla. Benim itirazım yazlık hatta tüm yıl fatura çıkartmalarındaydı zaten, sözleşme imzaladığımı ben de biliyorum. Borcu ödeyeceğim ama, bundan sonra hayatıma Türk Telekom'un T'sini sokmam.

Çetin 114 Okunma

Cevaplar

  • Çetin17 Şubat 2014

    Çözüm falan üretilmedi. Tek yapılan copy-paste, standart "talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir" mesajı. Arayıp konuşmadılar bile.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Sayın Çetin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön