18 Kasım
Yorum Yap
#11163006

Türk Telekom TTNET Yaklaşık 1 Haftadır İnternetim Yok!

Yeni aldığım evimde Türk Telekom bağlattım ve yaklaşık 1 haftadır internetim yok hiçbir çözüm üretemiyorlar. Başka altyapı olmadığı için TTNET bağlatmak zorunda kaldım.


İnşallah başka bir internet geldiğinde cayma bedeli dahil hepsini verip kapattıracağım. Diğer evimde bunlardan zor kurtulup başka bir internet bağlattım zerre sıkıntı yaşamadım.


1 haftadır net yok ama parasını tam almayı bilecekler. Bir de ilk iki ay bedava diye sanırım interneti bilerek kesiyorlar başka bir açıklaması olamaz. 1 haftada çözülemeyen problemin.

Yuşah 1.160 Okunma

Cevaplar

 • Yuşah25 Kasım

  17 Kasım'dan tarihinden bu yana evimde internet yok bu bu kadar lakayıtlığın ve umursamazlığın oldu firma TTNET sakın ama sakın bunlara bulaşmayın ilk işim kaymakamlıkta Tüketici Hakları'na gitmek olacak eğer bu ülkede devlet varsa görüşeceğiz Türk Telekom ve ogem Telekom.

 • Yuşah21 Kasım

  Sevgili arkadaşlar bir şok daha söyleyeyim 3 gündür internetim yine yok 1 gün geldi düzeldi tekrar gitti

 • Yuşah19 Kasım

  Arkadaşlar çok daha üzücü olan bir şey söylüyorum size bugün telefonuma mesaj geliyor ve akn yüzde 80 doldurdunuz diye 1 haftadır internetimiz yok fakat kota dolduruyoruz bu da almamanız için yeterli bir sebep

 • Yuşah17 Kasım

  Tekrar söylüyorum arkadaşlar ilk 2 ay bana fatura ödetmeyecekleri için bilerek bu arızayı bu şekilde uzun tutuyorlar bu eğer ufak tefek şirket kurnazlığı değilse hiçbir şey bilmiyorum. Lütfen bu yasal dolandırıcılara paranızı kaptırmayın. Başka internet sağlayıcılarına başvurun

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler