11 Temmuz 2016

Türk Telekom TTNET Nakil Sorunu Ve Kurulum İçin Randevu Verip Gelmiyorlar

27.06.2016 tarihinde TTNET nakil için telefonda görüşüp 30.06.2016 tarihinde randevu oluşturdum. Farklı firmalardan kurulum için geldikleri halde ttnet'ten kimse gelmedi. Sonrasında aldığım mesajda "nakil işleminiz bina/ev içi tesisat yetersizliği nedeniyle tamamlanamamıştır "yazılıydı. Sonradan beni arayıp yeniden randevu oluşturmak istediklerinde ise bütün gün evde beklediğimizi ancak neden gelmediklerini açıklamalarını istedim. Aldığım cevap ise "demek ki evde yoktunuz şeklindeydi ".


sonrasında 08.07.2016 sabah saatleri için yeniden bir randevu oluşturduk. İşyerinden izin alıp bütün gün bekledim. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım ve neden gelmediklerini sorduğumda bilmiyoruz / bilgi veremiyoruz/ başka yetkiliye bağlayamıyoruz şeklindeydi. Mağduriyetimi belirttiğimde ise telefondaki bayan açık açık gülüyordu. Müşteri temsilcilerinde bulunan yaklaşık 5-6 farklı kişi ile konuştum.

Figen 386 Okunma

Cevaplar

  • Figen11 Temmuz 2016

    Müşteri temsilcilerinden hiç kimse yardımcı olmadı. Sonra yeniden arandım ve bana yeniden randevu vermek istediklerini ilettiler. Şikayet oluşturdum ancak değişen hiçbir şey olmadı. Sonrasında ise ben randevu oluşturmadığım halde 13 Temmuz tarihine randevunuz verilmiştir diye mesaj attılar. Sözleşmemim bitmesine 4-5 ay var ve bittiği gün direk TTNET ten ayrılacağım. Arayıp muhatap bulamamak, derdinizi anlatacak kimseyi bulamak çok zor. İnternet bağlanacak diye sinir hastası ettiler beni.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön