Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türk Telekom Ttnet İnternet Mağduru!

310
Abdulkadir
Abdulkadir 01 Şubat 11:54

TTNET tarafından mağdur edildim, bana belirtmeden detaylı bilgi vermeden, yüksek tarife uygulamışlar, faturayı ödeyecek durumum yok, cayma bedeli çok yüksek söylüyorlar, bu konuda çok mağdur edildim, şu an ne yapacağımı bilmiyorum, bana ücretsiz cihaz verileceğini söylediler cihazları da ücretli hale getirmişler.

Benzer Şikayetler

profile
57
3 gün önce

Türk Telekom Tarihler Arası Açma Kapama Belirsizliği!

Sözde hizmet veriyorsunuz da... 24 / 28.03 tarihleri arasında fatura ödenmezse kapanırmış 68 küsur de açma kapama bedeli... 25 gecesi kapatmış. Ne oldu 68 liralık açığınız mı kaldı? 3 faturam var 3'u de aynı anda kapatıldı. Cezalandırdınız 68 i de ala alacaksınız mutlu musunuz? İsterseniz 100 yatıra...

profile
173
4 gün önce

Türk Telekom 9230'dan Gelen Mesajlar

9230'dan tarafıma işleminiz yasal düzenlemeler ve fatura ödeme performansınıza göre aylık 0 TL olan mobil ödeme limitinizi aşmaktadır diye mesajlar geliyor. Benim böyle bir işlemim olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

profile
88
4 gün önce

Türk Telekom Fatura Konusunda Beni Mağdur Bıraktı

Türk Telekom poliçem şubat ayında bitmesine rağmen şubat ayının faturasını tarafıma poliçesiz iletti. Sistem üzerinde bitiş tarihi şubat gözüktüğü için ben yenilemeyi Mart ayında düzenledim. 120 lira fatura ödemem gerekirken 400 liralık bir fatura ile karşılaştım. Türk Telekom çok mağdur bıraktı.

profile
114
5 gün önce

Türk Telekom Uygun Tarife Bulunmaması

Türk Telekom uygulamasında uygun tarife yok ve tarifemden memnun değilim tanıdığım bazı insanlar 70₺ ya da 60₺ fatura öderken ben 120₺ civarı ödüyorum ve uygun tarife bulamıyorum lütfen yardımcı olun ekonomik durumumuz çok iyi değil uygun tarife geçmek istiyorum.

profile
250
6 gün önce

Türk Telekom 0 Şebeke Çekimi!

Şebeke çekimi 0 ve 250 TL fatura ödüyorum, Türk Telekom'dan pişmanım en kısa sürede operatör değişimi yapacağım. Şebeke olmayan yer Manisa Saruhanlı ilçesinin merkezi, köy bile değil, hatta Saruhanlı Belediyesi'nin arkası. Ya tarifelerde indirime gidilmeli ya da çekim gücünüzü, ağınızı arttırmalısın...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .