21 Eylül
Yorum Yap
#10930613

Türk Telekom TTNET Haksız Fatura!

TTNET tarafından isteğimiz dışında açılan 7020214636 numaralı internet hattının faturası tarafımdan icra yolu ile istenmektedir.


Hattın açık olduğunu, benim yurt dışında olduğumu evde de kullanacak kimsenin bulunmadığını müşteri hizmetlerine bildirdiğim ve kapatılmasını tekrar tekrar söylediğim halde görüştüğüm temsilci bana hattın aktif görünmediğini ve ileri ki zamanlarda benden fatura istenmesinin mümkün olmadığını eğer istenirse bile yapmış olduğumuz görüşmenin ses kaydı sayesinde haklı olduğumun ispatlanacağını söyledi.


Bu görüşmenin üzerinden birkaç ay geçtikten sonra fatura gönderildi ve para istendi. Ses kayıtlarının bulunmasını istedim ancak defalarca deneyip konunun üstüne gitmeme rağmen sonuç alamadık. Eğer benim hattın kapatılmasını istediğim ses kaydı bulunamıyorsa, açılması için imza attığım bir evrak bulunsun?


Konuyla ilgili olarak ses kaydını bulacak arkadaşın bilgi ve becerilerinin kısıtlı olduğunu istenilen kapasitede ve yeterlilikte olmadığını düşündüğümden dolayı benimle iletişime geçerse kendisine destek olmayı ve nasıl bir yol izlemesi gerektiğini anlatabileceğimi bildiririm.

Ahmet 666 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler