14 Ocak
Yorum Yap
#11444494

Türk Telekom TTNET Aboneliğinden Çıkan Müşterisine Eziyet Ediyor

Türk Telekom ADSL aboneliğimi taahhüdüm dolmadan, ceza tutarını ödemeyi göze alarak sonlandırdım. Buraya kadar sorun yok. Bende cayma bedelini ödemek için fatura beklerken fatura net diye bir yerden SMS geldi ve gelen SMS'de son ödeme tarihi ve tutar yazıyor, başka bilgi yok.


Türk Telekom'a ulaşmaya çalışıyorum. T.C. Numaramı istiyor, giriyorum ama bu kullanıcı için internet hizmeti yok diyor, kapatıyor. Günlerce ödemem gereken fatura için TTNET'in peşinden koştum ama olmadı. Yetkili bayilerine gittim, sonuç yok. Elimde ürün iptal özeti var fakat fatura yok. Faturanın son ödeme tarihi gelmek üzere. Her neyse bu sabah uzun bir telefon trafiğinden sonra öğrendim ki bu cayma bedelini ödemek için Türk Telekom Müdürlüğü'ne şahsen gitmem gerekiyormuş.


Sonuç: Abone olmaktan tutun, paket yükseltmeye veya başka paketler almak için Türk Telekom'a gitmem gerekmez iken sadece cayma bedelini ödemek için Türk Telekom Müdürlüğüne gitmem gerekiyormuş. Bu işin Türkçesi şudur: "sen bizden ayrıldın, hadi biraz sürün bakalım"dır.


Halbuki her zaman olduğu gibi bu faturayı email adresime gönder, bende ödeyeyim sorun bitsin, yok ama illa ki müşteriye eziyet edilecek. Faturayı email adresime gönder ben de ödeme yapayım değil mi? Ben Türk Telekom'a bir şekilde gider bunu öderim ama Türk Telekom mu bir daha? Asla!

Cengiz Cengiz 330 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz2 g

    Dört yıldır faturaları email yoluyla gönderen Türk Telekom aboneliğimi sonlandırınca nedense son faturayı göndermiyor. Dün Türk Telekom Müdürlüğüne gittim, neden fatura göndermiyorsunuz dedim. Bana verilen cevap şu oldu. "bir yanlışlık olmuştur" Dört yıldır bir kere yanlışlık olmadı ama abonelikten çıkınca son faturada yanlışlık oldu. Aklımızla dalga mı geçiyorsunuz. Amacınız belli işte; abonelikten çıkan müşteriye eziyet etmek. Türk Telekom'a gitmesem fatura cezaya kalacak ve faiz işleyecek. Amaçları belli bunların. Dün yok yere işimden yarım gün izin alıp bu işi halletmeye gittim, yazıklar olsun size...

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler