18 Kasım 2017 #9799174

Türk Telekom Tivibu'm Var İzlenmiyor,  İnternetim Var Çekmiyor!

Yeter,bir haftadır Tivibu uydu ve Türk Telekom internet üyesiyim,4 gündür televizyon izleyemiyoruz internet doğru dürüst çekmiyor , kaç kere aradım Tivibu'yu arıza kaydı bildirdim yetkili yetkisizlerin tek dedikleri sizi anlıyoruz dan başka bir çözümleri yok.


Ürünü satana kadar reklamlar harika ilgi alaka harika ürünü alınca kimse muhatap olmuyor sadece anlıyoruz yapabileceğimiz bir şey yok arkadaşlar gelip bakacak diyorlar ama ne gelen ne giden var.


Tivibu gibi hiç parasını hak etmeyen bir televizyona ve internete geçmişim. Tivibu'dan alamadığım hizmete para ödüyorum en kısa sürede kapattırıp D**'e geri döneceğim!

Ethem 488 Okunma

Cevaplar

  • Ethem21 Kasım 2017

    Arkadaşlar Tivibu için 8 gündür gelen bi yetkili yok her aradığım da Tivibu ve internetim sıkıntılı dediğim halde sadece Tivibu için arıza kaydı açılmış internet içşn alınmamış 8 gündür hala gelen yol. Azönce aradım tivibuyuda interneti de kullanamıyorum kapatın dedim ki daha alalı 10 gün olmuş taahhüt olduğu için 460 TL internete60 TL Tivibu'ya kapatma bedeli istiyorlar hem hiç ilgilenmediler hem de yaptıklarına bakın. Bende kapatın dedim. Dikkat edin arkadaşlar veremedikleri hizmete bir de para istiyorlar... ... ...

  • Ethem20 Kasım 2017

    Merhaba Tivibu ve Türk Telekom internet alalı yaklaşık 10 gün oldu 7 gündür Tivibu da internet te bi çekiyor bi çekmiyor yani 7 gündür televizyon izleyemiyoruz internete de sağlıklı giremiyoruz her gün arıza kaydı bildiriyorum ama anlamaktan başka bir şey yapamıyor yetkili yetkisiz arkadaşlar. Tonlarca para topluyorlar ama hizmet yok ilgi yok alaka yok çözüm yok

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön