07 Mayıs 2013 #1783961

Türk Telekom Tivibu ve Telefonumu İptal Ettiremiyorum!

2013 Şubat ayı başında evime internet bağlatmak amacıyla gittiğim şubenizde kampanya olduğu yönünde yanıltılarak Tivibu+Telefon+İnternet abonesi oldum. 63 TL. gelmesi gereken faturam 76 TL.geliyor.Faturaya itiraz ettiğimde ise 01.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri tarafından aranarak artık faturanın 76 TL. geleceği ve düzeltilmeyeceği yönünde telefon aldım.


Tivibu ve telefonumu iptal ettirmek istediğimi telefonda beyan ettiğimde ise bana 120 TL. modem ücreti ve diğer masraflarla beraber 145 TL.ye mal olacağını söyledi. Tivibu iptal edilince şu an kullandığım ZYXEL modemi ve receiveri alacaksınız. Benim zaten internet için AİRTİES modemim var.Siz hangi modemin ücretini talep ediyorsunuz?

Meryem 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Meryem09 Mayıs 2013

    TÜRK TELEKOMUN CEVABI: KUSURA BAKMAYIN SİZİ İKİ SENE BOYUNCA SÖĞÜŞLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ...... Değerli Müşterimiz, TTNET’e iletmiş olduğunuz 1891612178 ADSL Hizmet Numarası’na ilişkin yapılan kontrollerde, 31.01.2013 tarihi itibariyle AKILLI EVİM PAKETİ kampanyası talebinizin alındığı görülmektedir. Kampanyanız, talebinizin alınmasını takiben ilk fatura döneminden itibaren geçerlilik kazanmıştır. Yararlandığınız kampanya kapsamında 24 aylık indirimli kullanım süreniz bulunmakta ve indirimli dönemlerde yararlandığınız tarifeden daha düşük tarifelere geçiş yapılamamaktadır. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş. Anıl KARLI Müşteri İlişkileri Uzmanı

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön